"> Zmiany, zmiany... - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

News

Zmiany, zmiany…

21 grudnia 2017

Zmiany, zmiany…

Kilka słów historii i wyjaśnienia do tematu ” Wracamy gdzie się zaczeło”. Sklep ATAF jest sklepem w którym dostaniecie produkty związane z szeroko pojętym streetwear, czyli modą uliczną. Osoby siedzące w temacie wiedzą, że dużo rzeczy dzisiejszy streetwear zapożycza z kultury deskorolkowej. Nie nam komentować jak dziś wyglądają te zapożyczenia i jak są traktowane. Nasza ekipa zawsze uważała deskorolkę za dobrą zajawkę i staraliśmy się ją wspierać jak tylko możemy. Organizowaliśmy zawody takie jak ATAF Game of Skate:

Mieliśmy team deskorolkowy w którym jeździli Michał Kobus, Jacek Gołda, Michał Adamczewski.

Swego czasu mieliśmy “serię kozackich blatów” dla prawdziwych zajawkowiczów. Okraszone fajną grafiką, wytrzymałe i na zajawie 😉

W późniejszych etapach powstał sklep Kickflip, który miał odgrodzić asortyment deskorolkowy od tego lifestyle, streetwear i koszykarskiego.

Zastanawiacie się, czemu nagle taka retrospekcja? Powodem jest przeniesienie asortymentu deskorolkowego do ATAFu i zmiana kickflip w miejsce w którym będziecie mogli dowiedzieć się, zobaczyć i prowadzić rozmowę o nowych butach i wszelkich innych deskorolkowych sprawach. Tak wiec jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego na Kickflip nie ma już produktów to polecamy sprawdzić ATAF.

Podsumowując, dziś widać, że skateboardingu od świata streetwear naturalnie nie da się odłączyć przez co zdecydowaliśmy o powrocie do korzeni i wracamy na ATAF.


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *