"> Vans The Versa DX - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

News Ubrania

Vans The Versa DX

20 stycznia 2018

Vans The Versa DX

Vans zaprezentował nowy produkt z linii performance, jest to bluza z kapturem wyposażona w kilka ciekawych rozwiązań.

Fajnie jest patrzeć jak firmy deskorolkowe starają się wprowadzać nowości do swoich produktów i istnieje takie coś jak skateboarding performance. Nowa bluza na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od zwyczajnej bluzy z kapturem od Vans, jednak po przyjrzeniu się bliżej zobaczyć możemy nowe bardzo przydatne rozwiązania.

W bluzie zastosowano materiał STORM COTTON™, który jest hydrofobowy i odbija wodę, cos na kształt niektórych produktów tech od Nike. Vans wie że ich klienci są na całym świecie i często poza deskorolką jeszcze mają snowboard, materiał tego typu sprawi, że nie zmokniemy mimo trudnych warunków pogodowych. Ponadto materiał jest spleciony w odpowiedni sposób i z odpowiednich materiałów, dzięki czemu zapewnia lepszą oddychalność i zwiększoną wytrzymałość.

Rozwiązaniem, które się spodoba wielu osobom jest specjalna kieszonka ukryta w kangurze. Kieszeń 3-66 mieści Iphone’a a dodatkowo, wedle informacji ze strony Vans przeprowadzono wewnątrz kanał na kabel od słuchawek. Sam kieszeń ma zabezpieczenie przed wypadaniem telefonu oraz specjalny pasek ułatwiający wyciąganie go. Vans czeka na zatwierdzenie patentu na tą kieszonkę.

Dodatkowo na kapturze, kangurze oraz tyle znajdziemy odblaskowe elementy, co zwiększa bezpieczeństwo. Poniżej, macie filmik, który stworzono aby promować nowy produkt.

Bluza dostępne jest w sprzedaży od dziś, czyli 20 stycznia 2018 roku. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek całej linii produktów odzieżowych z kategorii performance. Więcej informacji znajdziecie na stronie Vans, tutaj.


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *