"> Vans Chima Pro 2 - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News Ubrania

Vans Chima Pro 2

5 lutego 2018

Vans Chima Pro 2

Modele Vans z serii Pro cieszą się dobrą opinią wśród skate’ów. Vans Chima jest modelem, który odznaczał się dobrymi osiągami na desce i wyglądał prosto i schludnie. Chima Ferguson pochodzi z Sydney jest z Vans d 2005 roku i odznacza się czillowym podejściem do swojej jazdy na desce.

Chima Ferguson, Hardflip
Chima Ferguson, Hardflip | Źródło – Vans

Drugi model dla Fergusona jest inny w porównaniu do poprzednika. Mogą trochę przypominać TNT SG i innych starszych modeli Vans. W Chima 2 zastosowano znane technologie Vans takie jak, Duracap, Ultracush Lite 3D. Duracap zwiększa wytrzymałość buta poprzez dodanie warstw gumy w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie. Ultracsush to amortyzacja w formie wkładki, Lite oznacza, że jest lżejsza w porównaniu ze zwyczajną wersją a dopisek 3D to oznaczenie wersji, która jest lepiej modelowana i dopasowana do stopy. W modelu zastosowano także większy przedni pasek gumy, wchodzi on na cholewkę co poprawia “kopalność” deski oraz zwiększa ogólną wytrzymałość.

Vans Chima Pro 2

Vans Chima Pro 2

Vans Chima Pro 2

Vans Chima Pro 2
Źródło – Vans

Na dany moment znamy 3 kolorystyki, które będą dostępne 10 lutego w skateshopach. Oprócz butów do sprzedaży trafią również ubrania, które są inspirowane miejscem, z którego pochodzi Chima Ferguson, czyli Sydney.

Kolorystyki Vans Chima Pro 2

Ubrania Chima Ferguson

Ubrania Chima Ferguson
Źródło – Vans

Do wszystkiego przygotowano oczywiście reklamę:


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *