"> Powrót Fallen? - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News

Powrót Fallen?

7 marca 2018

Powrót Fallen?

Firmę Fallen kojarzy chyba każdy kto jest związany z deskorolką. Na rynku już 13 lat, znana z dobrych butów, z tego, że jest z nimi Jamie Thomas. Ostatnio pokazywało się dużo newsów, które zapowiadały upadek Fallen i innych niezależnych firm deskorolkowych, które robiły takie produkty jak obuwie. Zazwyczaj wszystko rozbijało się o duży wpływ na rynek korporacji, które są o wiele bogatsze i większe niż takie firmy jak Fallen.

Jamie Thomas Fallen
Źródło – TransWorld

Sam Jamie Thomas powiedział w kwietniu 2016 roku, że latem będzie to ostatni ruch Fallen. Jamie poszedł i w 2017 na instagramie udostępnił post o powstaniu nowej marki, STRAYE. Instagram Fallen został zmieniony na STRAYE i tak powstała nowa marka.

Straye
Źródło – Straye

Jednak ostatnio pojawiły się pewne informacje o możliwym wskrzeszeniu Fallen. Shop Eat Surf udostępniło informację, że firma z Argentyny o nazwie Town Connection kupiła prawa do marki Fallen i ich aktywów. Ponadto firma planuje ponownie uruchomić markę jakoś niedługo.

Rise with the fallen

Komu się uda? STRAYE już sprzedaje swoje produkty i maja klimat bardzo podobny jak Fallen i zastępują ich dobrze na dany moment. Jednak jeżeli Town Connection dobrze wykorzysta kupione prawa to może być konkretnie ale bez Jamie Thomasa to nie będzie to samo.

  previous post

  Tampa Pro 24

  next post

  Wade DesArmo odchodzi z DGK


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *