"> Nowy model sygnowany NikeSB - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News

Nowy model sygnowany NikeSB

13 grudnia 2017

Nowy model sygnowany NikeSB

Nyjah Huston jest riderem, który zrobił konkretny młyn w świecie deskorolkowym swoimi filmikami i osiągnięciami na zawodach. To właśnie Nyjah Huston dorobił się swojego modelu sygnowanego!

Fotka może nie jest super dokładna, ale osoby siedzące w kicksach zauważą mocną inspirację modelem Nike Free Run 2, aczkolwiek źródło podaje, że inspiracją były Nike Air Presto. Cholewka posiada okienka podobne do tych z Free Run 2 oraz wygląda na to, że przednia część cholewki jest konstrukcją jednoczęściową. Wnętrze buta to skarpeta, podobnie jak we wspomnianych wcześniej Free Run 2 czy wspomnianych Presto co na pewno zwiększy komfort. Ciekawa jest podeszwa, ponieważ na pierwszy rzut oka wygląda jak standardowa podeszwa z butów deskorolkowych jednak jest dzielona jak w Free.

Nowy model Nyjah Huston’a niestety nie będzie posiadał poduszki Air w podeszwie, zamiast tego amortyzacja będzie zapożyczona z modeli Free. Model ten ma się pokazać na półkach jakoś w marcu 2018 roku z ceną poniżej 100$. Na nogach Nyjah już jest, możecie sprawdzić na jego instagramie tutaj.

The Nyjah Huston signature SB. Presto inspired, Free construction, no Air, under a hundred bucks. March ‘18 drop.

A post shared by Russ Bengtson (@russbengtson) on

https://www.instagram.com/p/BcgBzWXnEHi/?taken-by=nyjah


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *