"> NikeSB Dunk Mid PRO White Widow - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow

29 maja 2018

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow

W tym wpisie przyjrzymy się nowej kolorystyce NikeSB Dunk Mid o nazwie White Widow. Za projekt odpowiada skater i artysta Todd Bratrud, a ich powstanie powiązane jest ze świętem marihuany, czyli 420 oraz jedną z odmian marihuany o takiej samej nazwie jak opisywana kolorystyka, która jest ulubioną odmianą Todd’a. Todd brał udział również przy tworzeniu innych kolorystyk dla NikeSB, takich jak Dunk ‘Skunk’ czy Dunk ‘Cheech and Chong’.

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow, kolorystyka

Model ten to mniej popularna wersja modelu Dunk, wersja Mid, która poza wysokością cholewki odróżnia jeszcze pasek w okolicy kostki. Cholewka wykonana jest z długowłosego zamszu a kolory są mieszaniną mięty i brudnej bieli. Połączenie tych kolorów ma odwzorowywać kolor rośliny na której jest wzorowana kolorystyka.
Łyżwa oraz detale są koloru czerwonego co ożywia całość. Na spodzie znajdziemy czerwony wzór przypominający klepsydrę, który odwołuje się do pająka, czarnej wdowy. Czerwone włókna znajdują się również w sznurowadłach, a na ich końcu znajdują się czerwone aglety.
Na wkładce, w której znajdziemy amortyzację Air ZOOM widzimy wizerunek pająka, czarnej wdowy, która jest koloru białego, a jej oczy pokazują, że się wyczilowała. Z innych ciekawych rzeczy, polecamy sprawdzić język od środka, jest tam mała niespodzianka związana z całą otoczką wokół buta. W zestawie są dodatkowe sznurowadła.

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow, zdjęcia

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow AQ2207-163

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow AQ2207-163

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow AQ2207-163
Źródło – ATAF

NikeSB Dunk Mid PRO White Widow, dostępność

Aktualnie możecie je dostać na ATAF w pełnej rozmiarówce, przynajmniej w czasie pisania tego artykułu.


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *