"> NikeSB Dunk Low w militarnym klimacie. - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News

NikeSB Dunk Low w militarnym klimacie.

29 grudnia 2017

NikeSB Dunk Low w militarnym klimacie.

W najnowszej kolorystyce Dunk od NikeSB użyto klasycznego kamuflażu. Cholewka wykonana jest z zamszu i materiału, który wygląda jak Ripstop. Dodatkowo z zamszu wykonano przedni oraz tylni panel jak i element, przez który przechodzą sznurowadła. Ripstop znajdziemy także na toeboxie, bocznym panelu i pomiędzy tylnym panelem a piętą. Boczna łyżwa oraz pięta, gdzie widnieje napis Nike są ze skóry. Język wykonano z meshu.

Całą kolorystyka jest z zachowaniem militarnego klimatu, panele z zamszu są w wojskowym odcieniu oliwki, a na ripstopowych elementach jest kamuflaż. Łyżwa Nike ma oliwkowy obrys i jest koloru czarnego. Język jest również czarny a logowanie ma mocny, kontrastowy żółty kolor. Cały but osadzony jest na czarnej podeszwie z gumowym spodem. Wkładki mają taki sam schemat kolorów jak język, czyli są czarne z żółtym logowaniem.

Całą kolorystyka jest bardzo spójna i fajnie, że zastosowano kontrastowe logowanie na języku oraz wkładce. Logowanie na wkładce w mojej opinii jest tym wyróżniającym się elementem, ponieważ jest zrobione na podobieństwo oznaczeń na prawdziwych wojskowych sprzętach.

Buty te jadą już do nas! Jeżeli jesteście zainteresowani modelem Dunk to mamy je w ofercie w wielu wersjach, zapraszamy tutaj.


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *