"> Nike SB Dunk Low Pro Decon - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News

Nike SB Dunk Low Pro Decon

7 stycznia 2018

Nike SB Dunk Low Pro Decon

Model Dunk od Nike Skateboarding chyba każdy zna, kiedyś koszykarskie dziś deskorolkowe i lifestyle. Każdy kto miał jakieś Dunki w ręce też wie, że jeżeli chodzi o wyściółkę i gąbkę wewnątrz to kiedyś było jej bardzo dużo, teraz jest mniej ale nadal dosyć sporo. Mianem Decon okrasza się obuwie, które jest ograniczone do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich elementów charakterystycznych. W przypadku Dunk najbardziej charakterystyczne są wszystkie panele zewnętrzne i podeszwa, reszta jest zbędna. W taki oto sposób mamy Dunki, które można powiedzieć są ją jedynie skórzaną cholewką bez wyściółki, nawet usunięto lamówkę z języka i widać czym jest on wypełniony.

Źródło – Nike

Jak widać na załączonych zdjęciach, Dunki są mocno odchudzone, można powiedzieć surowe. Kolor cholewki to “light bone”, a logowanie Nike SB jest koloru złotego i znajduje się na panelu w okolicy pięty, metce na języku i wkładce. Dodatkowo czcionka użyta do napisów jest inspirowana retro modelami Nike. Buty mają mieć swoją premierę 11 stycznia 2018 roku, a ich cena ma wynosić 100$. Prawdopodobnie będą w przyszłym tygodniu na Ataf.

Widać, że w ostatnim czasie Nike często i w różnych wariantach wydaje model Dunk, co mnie bardzo cieszy, ponieważ jest to jeden z fajniejszych modeli ogólnie od Nike w mojej opinii. Jeżeli jesteście zainteresowani modelem Dunk to zapraszam do naszego sklepu.

  previous post

  BLENDS X Vans Sk8-hi

  next post

  GX1000 – El Camino


  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *