"> DC X Enjoi - Kickflip
Strona poświęcona deskorolce

Kicks News Ubrania

DC X Enjoi

11 stycznia 2018

DC X Enjoi

Kolaboracja DC i Enjoi skupia się na riderze firmy z pandą, konkretniej na Thayan’ie Costa. Firm nie trzeba przedstawiać, są od bardzo dawna na rynku. Produktami tej kolaboracji są 2 modele obuwia oraz kilka ciuchów.

Ubrania to bluza, longsleeve, pocket tee oraz czapki. Na bluzie, longsleeve’ie oraz czapkach znajdziemy kolaboracyjne logo DC i Enjoi, czyli pandę wchodzącą na logo DC. Na kieszonce pocket tee oraz na spodzie daszku czapek jest wzór z flamingami, pandami, autobusami, lodami, ogólnie z wesołymi rzeczami.

Jedne z butów kolaboracyjnych to DC Astor S, buty są w kolorze białym z żółtymi wstawkami. Logo Enjoi znajduje się w 2 miejscach. Na pięcie, napis Enjoi jest koloru żółtego i jest wytłoczony w cholewce a na języku, znajduje się metka z głową pandy oraz napisem Enjoi. Materiałem, który użyto do wykonania cholewki jest głównie skóra, w okolicy pięty znajdziemy mesh. Podeszwa jest w stylu gumsole i jest w niej system DC impact-i. Na spodzie, klasyczna jodełka.
Druga opcja to model DC Villain S, slip-on’y, które się bardzo dobrze sprawdzą jako buty do czillowania. Mokasyny są wykonane z płótna, które jest okraszone wzorem ze zwierzątkami itp wspomnianym przy pocket tee. Podeszwa jest koloru białego a na spodzie jest wzór, coś na kształt tabletek.

Video:

Ubrania: Buty: Źródło: DC Jeżeli jesteście zainteresowani tą kolaboracją to jest aktualnie do nabycia na oficjalnym sklepie DC.


    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *